משקפי שמש אוקלי
משקפי ראיה אוקלי

התקנת עדשות אופטיות על משקפי שמש אוקלי

אוקלי מייצרים עדשות אופטיות למירב דגמי השמש המובילים. העדשות מותקנות במפעלי אוקלי ומותאמות במדויק למרשם שלך. צבע העדשה ותכונות העדשה הן הטובות בעולם. ניתן לבצע הזמנה של מירב הצבעים עם שילובי מספר שונים. ניתן גם להזמין עדשות מולטיפוקל לקרוב ורחוק במשולב ולהנות ממשקפי הספורט הטובות בעולם לכל מרחק וצורך.

אנו נבצע את בדיקת ההתאמה ונזמין עבורכם את הדגם שאהבתם עם עדשות הראיה שמש המקוריות מאוקלי. זמן האספקה הממוצע הוא 10 ימים.

OAKLEY

מדען מטורף בשם ג'ים Jannard החל לחקור את הגבולות של סטנדרטים בתעשייה. "אף אחד לא האמין לרעיונות שלי," אמר ג'ים.

בשנת 1975 הוא החליט להפוך לעצמאי, אוקלי נוסדה עם תקציב של 300$ ..ועם אמונה שאפשר לייצר מוצרים שמתפקדים טוב יותר ונראים טוב יותר מכל מה שהיה קיים עד אז בשוק.

חיבתו לעולם האופנועים הובילה אותו לפיתוח ידית אחיזה חדשנית לרוכב , המקצוענים בתחום אהבו את המוצר.

החברה החדשה נאבקה אבל פיתוח חדש של מסגרת למשקפיים בשם O Frame® goggle עם עדשה קשתית ותיקון מושלם של העיוות הצילינדרי בעדשות שינתה את הכל.ספורטאים מהשורה הראשונה אהבו את המוצר והחברה זינקה קדימה.ההצלחה של המודל הראשון שלחה את ג'ים בחזרה למעבדת הפיתוח.רבים בתעשיה טענו שהענף סגור, בלתי ניתן לשיפור , והחברות הקימות חזקות ובלתי ניתנות לתחרות.עולם הספורט גילה לאט לאט את המשקפיים הטובים בעולם. מקצוענים מכל הענפים עברו לאוקלי..

השילוב בין מדע , עיצוב ואיכות ביחד עם 600 פטנטים רשומים הביאו את אוקלי לחזית עולם הספורט .

"תמיד ידעתי שנצליח" , טוען ג'ים, "זה בא מאמונה במה שאנו עושים והצורך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר" . ההצלחה של המודל הראשון שפטנטים רשומים הביאו את אוקלי לחזית עולם הספורט .רואים שקוף מחזיקים קולקציה אופטית וקולקציית שמש רחבה על המדף.הדגמים מתעדכנים דרך קבע.